Rreth nesh

fghfg

Dingzhou Huaxin Metal Products Co., Ltd
filluar ndërtimin në vitin 1990, gjendet në zonën industriale të Hebei Dingzhou jetojnë, transporti i përshtatshëm, pozitë të favorshme gjeografike. 40 kilometra larg nga aeroporti ndërkombëtar Shijiazhuang, 330 km larg nga Tianjin Tanggu New Port. Është bërë tashmë një format të madh dhe të prodhimit dhe shitjes si një ndërmarrje moderne.
Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 15.000 m2, makineri të posaçme dhe pajisjeve 100 (vendos), me vlerë të përgjithshme prej 15 milion juan e kapitalit fiks, kapital punues 20 milionë juan, 100 punonjës që punojnë ...
fghfg

Hetim Për çmimore

For inquiries about our products or pricelist, please leave your email to us and we will be in touch within 24 hours.
Produktet më të mira, më të mirë cilësisë së shërbimit, çmimi lowset, GRS do të sjellë më shumë pamje në oborrin tuaj, ne do të të lumtur për shërbim ju, ju jeni të mirëpritur për t'u konsultuar.