HUAXIN калем нокти

Краток опис:


 • Мин. Количина на нарачка:100 Парче/парчиња
 • Способност за снабдување:10000 Парче/парчиња месечно
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Калем нокти
  Материјал Q195, Q235, челик
  Дијаметар на стеблото 0,12 инчи или 3,05 мм
  Должина 25 mm–150 mm (1“–6“)
  ШАНК МАЗНИ,ШРАТКИ,ПРСТЕНСКИ,ВИТЕН
  Заврши ЖОЛТА, СИНА, ЦРВЕНА, СВЕТЛА, EG, HDG
  ЕЕЗ/КАЛЕТКА 125 ЕЕЗ, 150 ЕЕЗ, 200 ЕЕЗ, 250 ЕЕЗ, 300 ЕЕЗ, 350 ЕЕЗ, 400 ЕЕЗ, 2000 ЕЕЗ, 3000 ЕЕЗ
  MOQ 2 тони
  Употреба ПАЛЕТИРАЊЕ, ГРАДЕЖНА ИНДУСТРИЈА

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи