за нас

fghfg

Dingzhou Huaxin метални производи копродукции, Ltd
започна со изградба во 1990 година, кој се наоѓа во индустриската зона на Хебеј Dingzhou живо, удобен превоз, поволна географска положба. 40 километри од Shijiazhuang меѓународен аеродром, 330 километри од Tianjin Tanggu Њу Порт. Сега стана голем формат и производство и продажба, како една од современите претпријатие.
Фабриката зафаќа површина од 15.000 м2, специјални машини и опрема 100 (комплети), во вкупна вредност од 15 милиони јуани на основен капитал, обртни средства од 20 милиони јуани, 100 вработени кои работат ...
fghfg

Испраќам барање За Ценовникот

For inquiries about our products or pricelist, please leave your email to us and we will be in touch within 24 hours.
Најдобрите производи, најдобар квалитет на услугата, цената на lowset, грофицата ќе донесе повеќе сценографијата на вашиот двор, ние ќе се среќни да ви услуга, вие сте добредојдени да се консултираат.